ЭЛЕКТРОМАГНИТНОЕ ПОЛЕ КАБЕЛЯ С ДВУХСЛОЙНЫМ ЭКРАНОМ
DOI:
https://doi.org/10.20998/2074-272X.2014.5.09Ключові слова:
electromagnetic field, coaxial cable, discontinuous functionsАнотація
Наведено розрахунок електромагнітного поля коаксіального кабелю з двошаровим екраном. Для опису питомої електропровідності і магнітної проникності використані розривні функції, що дало можливості розв‘язувати задачу для всього простору, що містить кабель, як однозв'язної області.
Посилання
Boev V.M. Discontinuous functions in electrical engineering. Calculation of the electromagnetic field in a toroidal region. Visnyk NTU "KhPІ" – Bulletin of NTU "KhPІ", 2001, no.16, pp. 7-10.
Titko A.I. Elektromagnitnoe ekranirovanie nezamknutymi strukturami v elektricheskikh mashinakh [Electromagnetic shielding of open structures in electrical machines]. Kyiv., Naukova Dumka Publ., 1994. 304 p.
Dwight G.B. Tablitsy integralov i drugie matematicheskie formuly [Tables of integrals and other mathematical formulas]. Moscow., Nauka Publ., 1977. 224 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 V. M. Boev

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.