ПРОБЛЕМИ ЗАСТОСУВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ КРИТЕРІЇВ ПРИ РОЗРАХУНКУ І КОНСТРУЮВАННІ ВИСОКОВОЛЬТНИХ СИЛОВИХ КАБЕЛІВ ІЗ ПЛАСТМАСОВОЮ ІЗОЛЯЦІЄЮ
DOI:
https://doi.org/10.20998/2074-272X.2013.4.06Ключові слова:
high-voltage cables, calculation techniqueАнотація
Виконано аналіз результатів розрахунку пропускної спроможності силових кабелів на напругу 220 кВ. Робота присвячена створенню системи розрахунку допустимого струму високовольтних силових кабелів із зшитою поліетиленовою ізоляцією.
Посилання
Schebenyuk L.A., Antonec' T.Yu. Do viznachennya propusknoї spromozhnostі visokovol'tnih silovih kabelіv z plastmasovoyu іzolyacієyu. // Vіsnik NTU "HPІ". - 2011. - Vip. 42. - S. 43-46.
Zolotar'ov V.M. Sistemnij pіdhіd do upravlіnnya yakіstyu - fundament perspektivnogo rozvitku pіdpriєmstva / V.M. Zolotar'ov // Standartizacіya, sertifіkacіya, yakіst'. - 2002. - № 1. - S. 57-61.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 O. V. Golik

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.